dimcikG
A întrebat pe 30.06.2011, la 13:03
salut tuturor.....spuneti-mi este cineva cre doretse sa depui documnete la universiatea din Sibiu?la ce faculate ,si cu ce medie? ....... multumesc mult!!!
Răspunsuri (5)
valkyrya91
#1
la management ku media 8
A răspuns pe 30.06.2011, ora 14:01
Pierro
#2
Chiar crezi că o "să-i cuprinzi" pe toţi care vor depune actele la Sibiu?! Multă lume nici nu stă pe acest site :)
A răspuns pe 01.07.2011, ora 06:40
dimcikG
#3
pai nu conteaza pe toti nu pe toti.............sa stiu asa aproximativ!!!!
A răspuns pe 01.07.2011, ora 07:45
nata12
#4
media 8 da nustiu sigura la care facultate inca
A răspuns pe 01.07.2011, ora 18:52
Doinita92
#5
salut..vreu si eu sa depun doc. la Sibiu, facultatea de stiinte cred...inca nu m-am decis...succese si tie..
A răspuns pe 18.07.2011, ora 12:50