kychuk25
A întrebat pe 30.06.2011, la 14:40
salut. am o intrebare in legatura cu UNIVERSITATEA din BUCURESTI, la facultatea de informatica la admitere trebuie scris un examen, asta e valabil si pentru cei din R.Moldova?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.