david
A întrebat pe 30.06.2011, la 20:16
Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau viitoarea la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge id mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.