Sari la conținut

Mihaita

A întrebat pe 30.06.2011, la 21:27

Salut!!! Ce prezintă facultatea de jurnalism din Iaşi??? Merită de aplicat la această facultate??
Cu media 9,5...şi media BAC 10,00

Răspunsuri (3)

crinna #1
Mda.. merita de aplicat, cu 10 la BAC:))
A răspuns pe 30.06.2011, ora 21:40
jane_air #2
Nu te supara...:))))) Esti sigur ca vrei la jurnalism?? De altfel cred ca ai putea aspira la ceva mai mult...exceptand cazul in care chiar iti doresti sa faci aceasta facultate. Probabil, cu aceasta medie ai putea intra oriunde(cel putin, asa a fost si acum 3 ani...:)))). Felicitari si multa bafta!
A răspuns pe 01.07.2011, ora 14:24
Mihaita #3
Mulţumesc mult! Toată viaţa mă vedeam anume jurnalistă! Poate e doar un vis copilăresc... şi într-adevăr acum trebuie să privesc real lucrurile!
Mă gîndeam şi la varianta ...să aplic la o facultate de bază...după care să iau "jurnalismul" la frecvenţă redusă!
Ce zici de ştiinţe juridice? Şi dacă nu e mare diferenţă între dreptul din Ro ...şi DREPTUL din RM?
A răspuns pe 03.07.2011, ora 19:21