david
A întrebat pe 01.07.2011, la 06:26
Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau viitoarea la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge id mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.