david
A întrebat pe 01.07.2011, la 08:05
Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau saptamana viitoare la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge sa ma contacteze pe id de mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.