Sari la conținut

timiditate33

A întrebat pe 01.07.2011, la 19:30

Si cum as putea sa intru la buget??????????

Răspunsuri (2)

butterfly #1
Hmmm... poate marita sa fii nu chiar asa de ''timid'' si intri, a, cum crezi? ;)
A răspuns pe 02.07.2011, ora 14:10
Kamaz #2
la buget intra toti modovenii care depun actele la ambasada.intrebarea e altfel: cu bursa sau fara bursa?
A răspuns pe 04.07.2011, ora 08:18