timiditate33
A întrebat pe 01.07.2011, la 19:30
Si cum as putea sa intru la buget??????????
Răspunsuri (2)
butterfly
#1
Hmmm... poate marita sa fii nu chiar asa de ''timid'' si intri, a, cum crezi? ;)
A răspuns pe 02.07.2011, ora 14:10
Kamaz
#2
la buget intra toti modovenii care depun actele la ambasada.intrebarea e altfel: cu bursa sau fara bursa?
A răspuns pe 04.07.2011, ora 08:18