inguta
A întrebat pe 04.07.2011, la 17:12
a facut cineva facultatea de comert, specializarea turism la ase bucuresti? e de perspectiva? cum sunt studiile?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 04.07.2011, la 17:12