Sari la conținut

olea

A întrebat pe 04.07.2011, la 19:18

salut tuturor!am obtinut cetatenia romana si am depus pentru certificat de nastere si cnp la balti.Am descoperit acasa ca din acte imi lipseste certificatul de nastere moldovenesc....stie cineva daca l-au luat la consulat????va rog frumos poate stie cineva!!!

Răspunsuri (2)

yose #1
salut ! asa si trebuie sa ti-l ia. Stai linistita Â! cand o sa te duci sa-ti ridici certificatul romanesc, ti-l da inapoi. succes
A răspuns pe 05.07.2011, ora 08:49
olea #2
multumesc frumos!!!!
A răspuns pe 05.07.2011, ora 17:19