mya
A întrebat pe 04.07.2011, la 19:43
As vrea sa stiu,in Romania sistema cu bursele e la fel ca la noi?Adica daca aplic la o universitate,fara bursa,as putea apoi primi bursa in baza notelor ?Stiu ca in Moldova ai asa posibilitate.
Răspunsuri (2)
Pierro
#1
Nu poţi primi bursă indiferent de notele pe care le vei avea. O spun în cunoştinţă de cauză.
A răspuns pe 04.07.2011, ora 20:25
Lenrock
#2
Cu exceptia UAIC din Iasi care ofera posibilitatea de a primi bursa dupa primul semestru!
A răspuns pe 05.07.2011, ora 12:10