maria196161
A întrebat pe 04.07.2011, la 21:40
Am nevoie de o consultatie. Certificatele pe care le detinem la moment sunt cu aviz. Suntem 3 persoane dintr-o familie si la OSC ni s-a spus ca la consulat nu se primesc documenetele cu aviz de anulare sau rectificare. Speram sa ne raspundeti detaliat si cit mai curind. Multumim!
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Nu ştiu dacă cei de la Consulat vor primi aceste AVIZE, dar eu recent am depus dosarul care conţinea şi un AVIZ la Bucureşti şi mi l-au primit.
A răspuns pe 04.07.2011, ora 22:04