Sari la conținut

vanciu

A întrebat pe 05.07.2011, la 11:53

Salut am 18 ani am terminat clasa a X-a la un colegiu economic din vaslui si as vrea sa ma transfer la o scoala din bucuresti,cum procedez?

Răspunsuri (1)

Josyna #1
skype : zinushka931,am ceva p/u tine:D;)
A răspuns pe 05.07.2011, ora 14:12