Sari la conținut

iriadna

A întrebat pe 06.07.2011, la 18:27

buna, imi ziceti si mie va rog, la care universitati din bucuresti (pt k vreau doar in bucuresti)pot sa aplic, si daca pot sa solicit o universitate privata cu plata pt studii, adica nu am nevoie pt loc bugetar. ms anticipat

Răspunsuri (2)

cepavick #1
În aşa caz,suni la ce universitate vrei,şi mergi direct şi depui dosarul! NU e nevoie prin ambasadă!
A răspuns pe 07.07.2011, ora 06:35
iriadna #2
ms mult
A răspuns pe 07.07.2011, ora 06:55