iriadna
A întrebat pe 06.07.2011, la 18:27
buna, imi ziceti si mie va rog, la care universitati din bucuresti (pt k vreau doar in bucuresti)pot sa aplic, si daca pot sa solicit o universitate privata cu plata pt studii, adica nu am nevoie pt loc bugetar. ms anticipat
Răspunsuri (2)
cepavick
#1
În aşa caz,suni la ce universitate vrei,şi mergi direct şi depui dosarul! NU e nevoie prin ambasadă!
A răspuns pe 07.07.2011, ora 06:35
iriadna
#2
ms mult
A răspuns pe 07.07.2011, ora 06:55