Sari la conținut

Dima.Papuga

A întrebat pe 06.07.2011, la 19:51

sALutare!ajutatima va rog,cind trebuie moldovenii sa depuna dosarul cind se incepe,spuneti va rog frumos!!!!

Răspunsuri (1)

dorudorin92 #1
in a doua jumatate a lunii iulie (18-25iulie)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 16:07