Dima.Papuga
A întrebat pe 06.07.2011, la 19:51
sALutare!ajutatima va rog,cind trebuie moldovenii sa depuna dosarul cind se incepe,spuneti va rog frumos!!!!
Răspunsuri (1)
dorudorin92
#1
in a doua jumatate a lunii iulie (18-25iulie)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 16:07