danila
A întrebat pe 06.07.2011, la 21:10
Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca certificatul medical obtinut de la un medic de familie din Romania trebuie copiat si legalizat, sau se poate depune originalul ? Si o a doua intrebare - ce pagini anume trebuiesc copiate din pasaport ? Mentionez ca am absolvit liceul in Romania si am permis de sedere, deci nu am viza in pasaport.
Multumesc
Va rog sa-mi spuneti daca certificatul medical obtinut de la un medic de familie din Romania trebuie copiat si legalizat, sau se poate depune originalul ? Si o a doua intrebare - ce pagini anume trebuiesc copiate din pasaport ? Mentionez ca am absolvit liceul in Romania si am permis de sedere, deci nu am viza in pasaport.
Multumesc
Răspunsuri (2)
cepavick
#1
dar tu depui direct la universitate,nu la consulate!
A răspuns pe 07.07.2011, ora 06:38
danila
#2
Intradevar - la universitate, dar tot trebuie sa depun copiile sus mentionate...
A răspuns pe 07.07.2011, ora 07:02