Sari la conținut

Lenrock

A întrebat pe 07.07.2011, la 06:54

Cred ca cea mai mare problema la admitere e foaia matricola.(Cel putin pentru mine :p ) Deci, eu am absolvit colegiul.... in foaia matricola trebuie indicata media la obiecte dintre teorie si laborator sau doar teorie??? Si ce clase trebuiesc aratate, pentru ca la rom am vazut ca si klasa a 9-a la fel trebuie.

Răspunsuri (6)

Pierro #1
În foaia matricolă se vor indica notele anuale la fiecare disciplină în parte pe care le-ai obţinut în clasa a X-a, a XI-a, a XII-a, iar la sfârşit se va face media acestor note şi la fel va fi indicată în tabel.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 07:47
Pierro #2
Apropo, notele trebuie să fie doar pentru disciplinele liceale, adică fără notele de la disciplinele de specialitate.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 07:48
Lenrock #3
notele anuale sau semestriale si apoi media pe semestru? nu asa? am vazut un exemplu si asa era.....
A răspuns pe 07.07.2011, ora 08:19
Josyna #4
notele anuale si apoi media generala:)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 08:40
Lenrock #5
mersi mult... Doamne oare cind o sa se termine chinul asta :D
A răspuns pe 07.07.2011, ora 08:53
Pierro #6
Notele trimestriale nu figurează, ci doar cele anuale.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 09:42