Sari la conținut

Lenrock

A întrebat pe 07.07.2011, la 06:55

Dati cineva o foaie matricola in format electronic sau de undeva unde este oficial pentru admitere in romania.....

Răspunsuri (3)

dorudorin92 #1
fiecare absolvet are aceasta matricola
A răspuns pe 07.07.2011, ora 16:06
Lenrock #2
Da? si unde este ea??? unde o pot gasi??? Toti mi-au zis c ao iau de la liceul unde am studiat....
A răspuns pe 07.07.2011, ora 18:34
cepavick #3
în majoritatea liceelor,funcţionarii nu cunosc modelul! Eu singur mi-am făcut modelul acasă şi o să merg să mi-l completez!
A răspuns pe 07.07.2011, ora 19:18