cebymaster
A întrebat pe 07.07.2011, la 09:07
cererea facuta de parinti care sa permita studierea in Romania trebuie facuta de un parinte sau de ambii?
la consulat inscrierea e cu programare sau fara? ms
la consulat inscrierea e cu programare sau fara? ms
Răspunsuri (3)
Josyna
#1
De la ambii parinti,intocmita la notar))si nu trebuie programare!
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:21
cebymaster
#2
ms moolt
A răspuns pe 10.07.2011, ora 14:34
cebymaster
#3
ms moolt
A răspuns pe 10.07.2011, ora 14:34