Sari la conținut

cebymaster

A întrebat pe 07.07.2011, la 09:07

cererea facuta de parinti care sa permita studierea in Romania trebuie facuta de un parinte sau de ambii?
la consulat inscrierea e cu programare sau fara? ms

Răspunsuri (3)

Josyna #1
De la ambii parinti,intocmita la notar))si nu trebuie programare!
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:21
cebymaster #2
ms moolt
A răspuns pe 10.07.2011, ora 14:34
cebymaster #3
ms moolt
A răspuns pe 10.07.2011, ora 14:34