Sari la conținut

FeeLGooD

A întrebat pe 07.07.2011, la 10:07

Sunt moldovean si as vrea sa invaţ întro universitate din românia , spuneţimi va rog ce documente sunt necesare pentru depunere ?!?!

Răspunsuri (4)

Josyna #1
http://www.basarabeni.ro/admitere-2011-2012-romania/
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:19
Pierro #2
Fără supărare, dar dacă vrei să înveţi în România ar fi bine să începi cu eliminarea pe cât posibil a greşelilor gramaticale ;)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:37
crinna #3
Just... Pierro!:)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:49
cepavick #4
Dar de ce ai vrea să înveţi în RO?
A răspuns pe 07.07.2011, ora 14:06