FeeLGooD
A întrebat pe 07.07.2011, la 10:07
Sunt moldovean si as vrea sa invaţ întro universitate din românia , spuneţimi va rog ce documente sunt necesare pentru depunere ?!?!
Răspunsuri (4)
Josyna
#1
http://www.basarabeni.ro/admitere-2011-2012-romania/
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:19
Pierro
#2
Fără supărare, dar dacă vrei să înveţi în România ar fi bine să începi cu eliminarea pe cât posibil a greşelilor gramaticale ;)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:37
crinna
#3
Just... Pierro!:)
A răspuns pe 07.07.2011, ora 10:49
cepavick
#4
Dar de ce ai vrea să înveţi în RO?
A răspuns pe 07.07.2011, ora 14:06