Georgiana
A întrebat pe 07.07.2011, la 12:32
salut .. imi poate spune si mie cineva unde trebuie sa dau documentele ca sa intru la Romania ? adica daca trebuie sa le dau la ambasada este nevoie sa ma programez sau cum e procedura ? stie cineva ? multumesc mult
Răspunsuri (2)
dorudorin92
#1
actele de admitere se depun la ambasada Romaniei la Chisinau.Cind va incepe adminterea se va publica pe Basarabeni.ro.Dar cel mai probabil in a doua jumatate a lunii iulie
A răspuns pe 07.07.2011, ora 16:03
Georgiana
#2
ms mult de raspuns .. sper sa reusesc si eu cu forma medicala..
A răspuns pe 07.07.2011, ora 16:07