mere_lica
A întrebat pe 07.07.2011, la 13:23
buna, stie cineva , in ce cazuri se poate solicita adeverinta de autentificare a diplomei de bacalaureat, emisa de Ministerul Educatiei R. M. ???? si ce reprezinta adeverinta ? (am nevoia de adeverinta cand vr sa depun dosarul de inscreiere la facultate, prin ambasada?) mersi
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Nu e nevoie să prezinţi această adeverinţă atunci când o să depui dosarul. Adeverinţa despre care vorbeşti îţi poate fi solicitată ulterior în cazul în care diploma ta o să pară suspectă :))
A răspuns pe 07.07.2011, ora 13:49