Sari la conținut

Sireoshka

A întrebat pe 07.07.2011, la 13:40

N-a aparaut inca tabela cu cifrele de skolarizare pentru BASARABENI ?!

Răspunsuri (3)

Sireoshka #1
vad ca pe la universitati in parte arata niste cifre slabe de tot ... dar poate este pe undeva tabela generala... kum in 2010
A răspuns pe 07.07.2011, ora 13:42
Pierro #2
Pe site-urile universităţilor sunt prezentate ofertele pentru cetăţenii R.Moldova care au absolvit liceul în România.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 13:48
sireoshka #3
pai da... dar ma interseaza locurile pentru cei cu liceul in MD
A răspuns pe 08.07.2011, ora 18:38