Sireoshka
A întrebat pe 07.07.2011, la 13:40
N-a aparaut inca tabela cu cifrele de skolarizare pentru BASARABENI ?!
Răspunsuri (3)
Sireoshka
#1
vad ca pe la universitati in parte arata niste cifre slabe de tot ... dar poate este pe undeva tabela generala... kum in 2010
A răspuns pe 07.07.2011, ora 13:42
Pierro
#2
Pe site-urile universităţilor sunt prezentate ofertele pentru cetăţenii R.Moldova care au absolvit liceul în România.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 13:48
sireoshka
#3
pai da... dar ma interseaza locurile pentru cei cu liceul in MD
A răspuns pe 08.07.2011, ora 18:38