mere_lica
A întrebat pe 07.07.2011, la 13:59
Daca am cetatenie romana cu domiciuliu in moldova , pot opta p-u a depune dosarul de inscriere la fac, la ambasada ca moldovean?? treb sa dau si copie la certificat de nastere romanesc, sau numai acte Md?
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Poţi depune dosarul. Nu e nevoie să faci nici o copie a certificatului de naştere eliberat de autorităţile române.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 14:17