david
A întrebat pe 07.07.2011, la 15:41
Salutare!! Cine mai merge luni (11 iulie 2011) sa isi ridice certificatul de nastere de la Starea Civila Sector 1 Bucuresti?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 07.07.2011, la 15:41