Sari la conținut

kychuk25

A întrebat pe 07.07.2011, la 18:00

salut. vreau sa intru la medicina. am intrat pe mai multe site-uri ale universitatilor de medicina, si scrie ka trebuie de dat o proba scrisa. cine a intrat anul trecut sau mai inainte, asta e valabil si pentru absolventii basarabeni?

Răspunsuri (4)

cepavick #1
Nu,tu nu vei da nici o proba in scris,doar vei depune dosarul la ambasada! Interesant,ce medii ai?
A răspuns pe 07.07.2011, ora 19:09
pceolka #2
2 cepavick
ce interes... :D
A răspuns pe 07.07.2011, ora 20:10
cepavick #3
ce haios PCEOLKA.....
A răspuns pe 07.07.2011, ora 21:13
kychuk25 #4
media pe anii de liceu 9.17 iar media de la bac 8.25
A răspuns pe 08.07.2011, ora 08:44