Sari la conținut

Cristina11268

A întrebat pe 07.07.2011, la 18:48

Buna..Ash dori sa stiu daca pot depune actele la ambasada de la Balti..Sau ele trebuiesc depuse anumit la Chisinau?? Merci anticipat..

Răspunsuri (1)

crinna #1
Poti depune si la Balti, daca esti din zona de nord.
A răspuns pe 07.07.2011, ora 20:50