david
A întrebat pe 07.07.2011, la 19:55
Buna! cine e la curent, se poate circula pe la toate vamile cu actul precum ca ai depus juramantul fata de romania(foaia aia galbena)?
Răspunsuri (1)
alondra
#1
da poti,mai departe de Ro nu poti trece dar in Ro poti.
A răspuns pe 08.07.2011, ora 13:55