david
A întrebat pe 08.07.2011, la 10:25
Salutare!! Cine mai este programat luni (11 iulie 2011) si cu ce merege sa isi ridice certificatul de nastere de la Starea Civila Sector 1 Bucuresti?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 08.07.2011, la 10:25