Sari la conținut

sweet_melody

A întrebat pe 08.07.2011, la 15:38

salut,admiterea pt Universitatile din Romania se incepe pe data plasata pe site-urile universitatilor sau pt basarabeni nu sunt valabile aceste date?

Răspunsuri (2)

Pierro #1
Pentru etnicii români din R.Moldova se va organiza o sesiune de admitere separată.
A răspuns pe 08.07.2011, ora 15:59
sweet_melody #2
mm...ms mult
A răspuns pe 08.07.2011, ora 17:20