sweet_melody
A întrebat pe 08.07.2011, la 15:38
salut,admiterea pt Universitatile din Romania se incepe pe data plasata pe site-urile universitatilor sau pt basarabeni nu sunt valabile aceste date?
Răspunsuri (2)
Pierro
#1
Pentru etnicii români din R.Moldova se va organiza o sesiune de admitere separată.
A răspuns pe 08.07.2011, ora 15:59
sweet_melody
#2
mm...ms mult
A răspuns pe 08.07.2011, ora 17:20