Cris_e
A întrebat pe 08.07.2011, la 16:16
Cine doreste sa aplice la medicina...ce medii aveti si in ce orase doriti sa aplicati??
Răspunsuri (5)
cepavick
#1
euu,dar nustiu in ce orase! Tu la medicina generala?
A răspuns pe 08.07.2011, ora 23:50
tan4u
#2
eu!... da orasele inca nu am decis precis care vor fi .. dar am de gind sa dau la Constanta.. craiva si al treilea nu stiu care sa aleg .. tu?
A răspuns pe 09.07.2011, ora 19:33
cepavick
#3
Tan4u,medicina generala?
A răspuns pe 10.07.2011, ora 09:54
Cris_e
#4
eu la stomatologie.....la iasi,constanta...si al treilea la fel nu am decis...voi la ce facultate?
A răspuns pe 10.07.2011, ora 13:03
Cris_e
#5
si ce medie aveti?
A răspuns pe 10.07.2011, ora 13:04