tan4u
A întrebat pe 09.07.2011, la 19:37
Depunem un sigur dosar pentru a fi admisi l afac in Romania? Si inca una in ce pune acetele necesare ( in dosar ( de hirtie), sau intr-o mapa)?
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
da ,se depune un singur dosar.eu l-am pus intr-o folie,nu are importanta in ce-l pui
A răspuns pe 10.07.2011, ora 10:25