Sari la conținut

tan4u

A întrebat pe 09.07.2011, la 19:37

Depunem un sigur dosar pentru a fi admisi l afac in Romania? Si inca una in ce pune acetele necesare ( in dosar ( de hirtie), sau intr-o mapa)?

Răspunsuri (1)

Kamaz #1
da ,se depune un singur dosar.eu l-am pus intr-o folie,nu are importanta in ce-l pui
A răspuns pe 10.07.2011, ora 10:25