Sari la conținut

lucero

A întrebat pe 10.07.2011, la 13:11

la admiterea la universitate, daca doresc la 3 universitati imi trebuie dosar pentru fiecare aparte, ex.adica sa fac 3 copii legalizate la fiecare document de care am nevoie? Fisa medicala de tip 086? sau alt tip? ce reprezinta foaia matricola, ce sa fie inclus in ea sau de ea au nevoie doare persoanele care au terminat anul trecut si depun anul acesta? Este nevoie de notele din a 5-9?

Răspunsuri (3)

smartkolea #1
nu ai nevoie de cite 3 copii legalizate.la ambasada se depune doar un set de copii,se specifica 3 universitati la care optezi,si ei deja hotarasc unde sa te admita.
A răspuns pe 10.07.2011, ora 13:29
Pierro #2
Depui un singur dosar, iar în cerere sunt rubrici în care indici cele trei centre universitare pentru care optezi.
A răspuns pe 10.07.2011, ora 15:11
lucero #3
mersi mult pentru raspunsuri
A răspuns pe 11.07.2011, ora 05:42