Sari la conținut

adaiulica

A întrebat pe 10.07.2011, la 20:33

Fisa medicala ce tip trebue sa fie 086u sau se poate si 086e?...multumesc anticipat

Răspunsuri (5)

panicoalina #1
e ok si 086e, nu are importanta!
A răspuns pe 10.07.2011, ora 20:44
adaiulica #2
la suigur??? asta tu ai intrat cu cea 086e...si o fost ok? ...ms mult
A răspuns pe 10.07.2011, ora 20:57
panicoalina #3
Da, anul trecut eu am avut 086e si a fost ok!
A răspuns pe 10.07.2011, ora 21:36
Mihaela #4
086, nu conteaza e, c, b, y, h..z
A răspuns pe 10.07.2011, ora 23:01
adaiulica #5
ms mult
A răspuns pe 11.07.2011, ora 11:07