adaiulica
A întrebat pe 10.07.2011, la 20:33
Fisa medicala ce tip trebue sa fie 086u sau se poate si 086e?...multumesc anticipat
Răspunsuri (5)
panicoalina
#1
e ok si 086e, nu are importanta!
A răspuns pe 10.07.2011, ora 20:44
adaiulica
#2
la suigur??? asta tu ai intrat cu cea 086e...si o fost ok? ...ms mult
A răspuns pe 10.07.2011, ora 20:57
panicoalina
#3
Da, anul trecut eu am avut 086e si a fost ok!
A răspuns pe 10.07.2011, ora 21:36
Mihaela
#4
086, nu conteaza e, c, b, y, h..z
A răspuns pe 10.07.2011, ora 23:01
adaiulica
#5
ms mult
A răspuns pe 11.07.2011, ora 11:07