roman.v
A întrebat pe 11.07.2011, la 07:00
cind va fi adminterea in romania pentru Basarabeni ? ms anticipat
Răspunsuri (2)
dizseh
#1
Cred ca raspuns la acesta intrebare asteapta toti, sa speram ca degraba
A răspuns pe 11.07.2011, ora 10:21
DumitruGodina
#2
trebuie neaparat sa apara pe acest site
A răspuns pe 12.07.2011, ora 12:35