Sari la conținut

roman.v

A întrebat pe 11.07.2011, la 07:00

cind va fi adminterea in romania pentru Basarabeni ? ms anticipat

Răspunsuri (2)

dizseh #1
Cred ca raspuns la acesta intrebare asteapta toti, sa speram ca degraba
A răspuns pe 11.07.2011, ora 10:21
DumitruGodina #2
trebuie neaparat sa apara pe acest site
A răspuns pe 12.07.2011, ora 12:35