Sari la conținut

buburuza_90

A întrebat pe 12.07.2011, la 06:33

Am si eu o intrebare:daca anul asta am terminat colegiul de medicina in Balti,si vreau sa dau pentru o facultate de medicina din ro,pot sa depun dosarul pe baza de diploma de la colegiu fara bac?sau macar se ia in consideratie aceasta diploma?

Răspunsuri (1)

Pierro #1
Diploma de la colegiu nu are nici o valoare. Contează doar BAC-ul.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 07:25