Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 12.07.2011, la 08:50

Cinda are loc admiterea la studii in Ro? deja se apropie 15 iulie si nimic informatii? stie cineva?

Răspunsuri (4)

Kopernicus #1
Pentru facultate marea majoritate a universitatilor au inceput deja admiterea,si dureaza pana pe 17-18,la altele chiar pana pe 30...
A răspuns pe 12.07.2011, ora 09:01
Josyna #2
Dupa 20 iulie))mai ascultati radioul si priviti TV)*!!
A răspuns pe 12.07.2011, ora 10:04
Pierro #3
Facultăţile au început admiterea pentru absolvenţii români şi pentru cei din R.Moldova care au absolvit liceul în România.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 10:29
DumitruGodina #4
Salu, eu cred ca cu siguranta va aparea perioada de admitere pe www.basarabeni.ro, este un site al tinerilor basarabeni)), care totusi ajuta pe cei care au nevoie.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 12:32