Sandi
A întrebat pe 12.07.2011, la 11:31
Buna ! am asa o intrebare! mam uitat in lista de anul trecut admisi la informatica si repartizarea locurilor licenta pt R.moldova, deci am observat un lucru pe fisa unde se repartiza locurile, erau putine locuri , si doar cu bursa ! cind mam uita in lista unde au fost admisi erau mai multi doar fara bursa, . Intrebarea suna asa ! cum aceasta este posibil si de ce criterii se tine cont
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
se tine cont de medii si de locurile disponibile ale universitatii respective.de ex. daca se da numai un loc la o specialitate in universitatea data si sunt mai multi candidati ministerul de resort discuta cu universitatea data sa mai ofere citeva locuri.succes
A răspuns pe 14.07.2011, ora 06:30