ilona
A întrebat pe 12.07.2011, la 12:58
salut...apuneti-mi va rog daca am media la bac 7.80 am sanse sa invat la universitatea nationala de muzica din bucuresti??sau poate alte orase, insa tot muzica...??si totusi cine stie cind incepe admiterea la ambasada??mersi anticipat...
Răspunsuri (4)
miha
#1
merita sa incerci!Bafta!
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:40
miha
#2
merita sa incerci!Bafta!
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:40
crinna
#3
Iar pe ani, tot aproape de 8 e? daca da... atunci ai sanse!
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:42
ilona
#4
da media pe 3 ani am aproape de 8....mersi foarte mult de rapuns chiar m-ati incurajat...
A răspuns pe 12.07.2011, ora 20:55