Alyona
A întrebat pe 12.07.2011, la 16:51
Buna!Cine stie cum se fac transferurile de la o facultate din MD in Ro,si daca se poate de facut transferu?
Răspunsuri (8)
Pierro
#1
Nu cred că e posibil aşa ceva mai ales la studii fără taxă.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:53
Alyona
#2
Eu am auzit ca se poate de transferat...da la cu taxa se poate de transfera?
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:55
crinna
#3
Se poate face, insa la cu taxa.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:56
Pierro
#4
La cu taxă ar fi posibil, dar trebuie să ei legătura cu cei de la universitatea la care vrei să aplici.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:56
Alyona
#5
Ar trebui s adau ceva diferente.?Si trec in anul 2 sau incep din anu 1?
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:58
crinna
#6
Toate informatiile le afli de la universitatea respectiva, dar probabil e de la inceput, anul 1.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 16:59
Alyona
#7
ms mult de raspunsuri:)
A răspuns pe 12.07.2011, ora 17:00
Pierro
#8
Unele discipline s-ar putea echivala, dar depinde de fiecare profesor în parte.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 19:33