alondra
A întrebat pe 12.07.2011, la 18:15
buna, daca vreau sa aplic dosarul numai pt o Universitate din Ro si nu la 3 este vreo problema?Ms!
Răspunsuri (11)
crinna
#1
Te costa ceva daca aplici si inca la 2?
Sau nu iti doresti decat la una singura?
Sau nu iti doresti decat la una singura?
A răspuns pe 12.07.2011, ora 18:25
alondra
#2
crinna ,daca sincer nici nu stiu care institutii acorda locuri pt noi basarabenii,eu vreau sa imi fac Masteratul in drept si in Bucuresti.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 18:38
crinna
#3
Am inteles, asteapta lista cu locurile repartizate basarabenilor, inclusiv pt masterat... si daca se acorda si la Bucuresti, o sa optezi. Alt oras nu te-ar interesa?
A răspuns pe 12.07.2011, ora 18:41
alondra
#4
mai mult optez pt Bucuresti,de alte orase nu mam interesat unde as putea sa depun ca sa fiu si la buget,tu ce orase imi propui?
A răspuns pe 12.07.2011, ora 20:06
crinna
#5
Eu as zice sa vezi lista cu locuri si sa aplici inca in 2 orase, ca mai apoi sa nu regreti. Orice oras are ceva bun, deci oricare ar fi-e bun.
Eu iti doresc sa intri in Bucuresti, daca iti doresti atat de mult!
Eu iti doresc sa intri in Bucuresti, daca iti doresti atat de mult!
A răspuns pe 12.07.2011, ora 20:28
alondra
#6
ok, ms mult,sper si vreau foarte mult acolo.
A răspuns pe 12.07.2011, ora 20:31
Pierro
#7
Sper că şi media îţi e pe măsura dorinţei :)
A răspuns pe 13.07.2011, ora 08:11
alondra
#8
8,17 ce zici Pierro am sanse?
A răspuns pe 15.07.2011, ora 21:28
Pierro
#9
NU sunt Nostradamus, dar depinde mult de concurs. Sincer să fiu nu prea cred că ai şanse, dar încercarea vină nu are. Baftă!!!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 21:35
alondra
#10
mdaa.......la taxa la sigur intru.Dar sa vad poate reusesc la buget.
A răspuns pe 16.07.2011, ora 07:14
alondra
#11
oricum iti multumesc!
A răspuns pe 16.07.2011, ora 07:14