Sari la conținut

ilona

A întrebat pe 12.07.2011, la 21:13

Spuneti-mi va rog cineva....de ce documente am nevoie pentru a invata in Romania??

Răspunsuri (4)

americangirl #1
intra oe edu.ro la metodologia admiterii 2011-2012 shi ai toate datele necesare:))) bafta
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:28
lilik #2
eu am intrat pe edu .ro si nu gasesc nimic spune te rog mai concret unde este afisat
A răspuns pe 14.07.2011, ora 04:57
cepavick #3
simplu,uite în colţul dreapta sus,este mai evidenţiat. ADMITERE 2011-2012! Dai click acolo,va fi metodologia de şcolarizare,o descarci şi acolo vei avea fişierul cu documentele necesare :)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 06:06
lilik #4
acolo nui este numa scris invatamintul superior preuniversitar si minoritati da despre admitere nui nimik
A răspuns pe 14.07.2011, ora 08:18