ilona
A întrebat pe 12.07.2011, la 21:13
Spuneti-mi va rog cineva....de ce documente am nevoie pentru a invata in Romania??
Răspunsuri (4)
americangirl
#1
intra oe edu.ro la metodologia admiterii 2011-2012 shi ai toate datele necesare:))) bafta
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:28
lilik
#2
eu am intrat pe edu .ro si nu gasesc nimic spune te rog mai concret unde este afisat
A răspuns pe 14.07.2011, ora 04:57
cepavick
#3
simplu,uite în colţul dreapta sus,este mai evidenţiat. ADMITERE 2011-2012! Dai click acolo,va fi metodologia de şcolarizare,o descarci şi acolo vei avea fişierul cu documentele necesare :)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 06:06
lilik
#4
acolo nui este numa scris invatamintul superior preuniversitar si minoritati da despre admitere nui nimik
A răspuns pe 14.07.2011, ora 08:18