lilik
A întrebat pe 13.07.2011, la 06:05
salut am media la bac 7 si pe 3 ani 9 am sanse sa intru la economie si ce documente imi trebuiesc pentru ambasada?
Răspunsuri (2)
monah2010
#1
daca n-o sa intri din primu tur,asteapta o sa fie turul 2 sa nu te descurajezi mergi pana la urma.Anul trecut in primul tur o intrat cu medie mare in turul doi o intrat si cu media 6 si......Mai sunt locuri si la FARA BURSA care tot e bine.in turul 2 sa dai SI la FARA BURSA.Dar iti doresc sa dai din primul tur la bursa.Anul acesta is cam joase mediile asa,ca,....succese.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:46
lilik
#2
dap cum se face concordanta asta cu primul si al 2 tur?trebuie sa ne ducem si in al 2 tur la ambasada sau cum se face?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 04:50