serii_sp
A întrebat pe 13.07.2011, la 07:38
Salut...! Cine shtie am vreo sansa sa intru eu la master cu media 7,24??? Va rog mult raspundeti-mi!!!
Răspunsuri (5)
crinna
#1
La ce vrei sa intri la master?
A răspuns pe 13.07.2011, ora 07:42
serii_sp
#2
da...la master
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:00
crinna
#3
Era vb... la ce facultate vrei sa aplici la master?
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:50
serii_sp
#4
scz .... nu am fost atent.......la informatica, sau ceva din domeniul ei ...... stii pe baza la ce note se admite???
A răspuns pe 13.07.2011, ora 11:41
crinna
#5
Depinde de concurenta, in toti anii e diferit.
Acum conteaza daca ai noroc sau ba, poti intra!
Acum conteaza daca ai noroc sau ba, poti intra!
A răspuns pe 13.07.2011, ora 11:57