Sari la conținut

serii_sp

A întrebat pe 13.07.2011, la 07:38

Salut...! Cine shtie am vreo sansa sa intru eu la master cu media 7,24??? Va rog mult raspundeti-mi!!!

Răspunsuri (5)

crinna #1
La ce vrei sa intri la master?
A răspuns pe 13.07.2011, ora 07:42
serii_sp #2
da...la master
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:00
crinna #3
Era vb... la ce facultate vrei sa aplici la master?
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:50
serii_sp #4
scz .... nu am fost atent.......la informatica, sau ceva din domeniul ei ...... stii pe baza la ce note se admite???
A răspuns pe 13.07.2011, ora 11:41
crinna #5
Depinde de concurenta, in toti anii e diferit.
Acum conteaza daca ai noroc sau ba, poti intra!
A răspuns pe 13.07.2011, ora 11:57