Sari la conținut

ElenDEX

A întrebat pe 13.07.2011, la 09:00

SSalut!!! Cum credeti cu media 8,59 am sanse sa intru la SStiinte sociale si politice? ???////...............(Universitatea din BBucuresti)......dar stiinte umaniste?????????

Răspunsuri (1)

Pierro #1
Nu prea cred, dar dacă ţii neapărat să înveţi la Bucureşti şi doar la Bucureşti, atunci încearcă poate vei avea noroc.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 10:07