Sari la conținut

valkyrya91

A întrebat pe 13.07.2011, la 09:34

are cinva ca model cum arata foaia matricola???am fost la colegiul unde am invatat si ei idee nu au ce i asta!!!(((

Răspunsuri (4)

monah2010 #1
lfoaia matricula mi se pare ca nu se da de la colejii dar din scoala sau liceul unde ai invatat.Mai buna informatie o poti obtine de la ambasada.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 09:51
Pierro #2
Foaia matricolă se dă şi la colegiu. Această foaie conţine mediile anuale pe cei trei ani de liceu la fiecare disciplină în parte, fără notele de la disciplinele de specialitate.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 10:06
mihaelab #3
Am invatat si eu la colegiu, foaia matricola este o anexa a diplomei de BAC (contine mediile anuale la disciplinele liceale). :)
A răspuns pe 13.07.2011, ora 10:55
stargame #4
si mie de la ambsada tot mia cerut foaiea de matricol, si mia spus sa ma duk sa o iau de la scoala, dar directoarea nici ideie nare cei asta, eu singur miam facuto, miam scris, toate mediile din a5-a pina-n a9-a, si purtarea si sirguinta + toate notele din dosaru cu note (din clasa a5-a pina-n a9-a) oare merge cum am facuto eu... daca ceva pot sa va arat modelu care am facut eu (id skype - donicaandrei)...
A răspuns pe 13.07.2011, ora 17:12