Lory
A întrebat pe 13.07.2011, la 12:44
buna...la consulat se vor prezenta foi cu codurile colegiilor,liceilor..?..sau trebuie sa le stii de acasa..de pe admitereliceu.ro?....iar codurile judetelor..deasemenea trebuie cunoscute???..ms anticipat :*
Răspunsuri (2)
kokolulu
#1
nu trebuie sa le stii. la consulat vei primi toate codurile.
A răspuns pe 15.07.2011, ora 09:12
Lory
#2
ms mult!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 09:41