Sari la conținut

Lory

A întrebat pe 13.07.2011, la 12:48

pasapoartele de uz (cele straine) extern trebuie nu doar pentru viza..dar si in ziua depunerii actelor???

Răspunsuri (2)

Pierro #1
Da. Paşaportul e necesar şi în ziua depunerii.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 13:36
Sandi #2
trebue copia sa o ai cind copletezi dosarul cu acutl necesar
A răspuns pe 13.07.2011, ora 14:21