Lory
A întrebat pe 13.07.2011, la 12:48
pasapoartele de uz (cele straine) extern trebuie nu doar pentru viza..dar si in ziua depunerii actelor???
Răspunsuri (2)
Pierro
#1
Da. Paşaportul e necesar şi în ziua depunerii.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 13:36
Sandi
#2
trebue copia sa o ai cind copletezi dosarul cu acutl necesar
A răspuns pe 13.07.2011, ora 14:21