ilona
A întrebat pe 13.07.2011, la 12:58
La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul??sau doar buletinul...??
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Ambele acte sunt necesare.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 13:34