Sari la conținut

ilona

A întrebat pe 13.07.2011, la 12:58

La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul??sau doar buletinul...??

Răspunsuri (1)

Pierro #1
Ambele acte sunt necesare.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 13:34