Citrinka
A întrebat pe 13.07.2011, la 13:01
Salut,am si eu o intrebare,am inteles ca cei care depun la medicina au nevoie de un certificat medical special!!!Cine stie ce fel de certificat???Va multumesc anticipat
Răspunsuri (3)
Kamaz
#1
086 u si certificat de la centrul SIDA, dar nu sunt convins un ultima
A răspuns pe 14.07.2011, ora 06:19
cepavick
#2
mergi la CMF din raion,oraş şi spui de ce ai nevoie! Ei o să-ţi elibereze,în unele localităţi certificat medical de tip 086u nu se mai eliberează,e vechi spun ei! Se eliberează 086e :) şi mai treci unele controale medicale!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 07:37
Citrinka
#3
va multumesc pentru raspunsuri
A răspuns pe 14.07.2011, ora 12:41