dan
A întrebat pe 13.07.2011, la 13:46
buna am o intrebare anul acesta se dau burse la masterat pentru cei care absolvesc licenta in moldova
Răspunsuri (2)
mallina
#1
Din metodologie reiese ca nu. Putem aplica doar la locuri cu taxa.
A răspuns pe 13.07.2011, ora 19:57
Nutza88
#2
In cazul care avem cetatenie romana (doar pasaportul fara buletin) putem concura la locuri cu bursa, cu romanii ca cetateni romani cu domiciliul in strainatate (R.Moldova)? Va rog mult cei informati sa imi raspundeti? Daca da putem depune cite un dosar (pentru studii de master, absolvent al licentei din RM) la mai multe universitati sau exista limite in acest sens? Multumesc anticipat pu raspuns!
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:58